Tulajdonságok

Országos
Kerület: III.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Könyvelő
Cégnév: Mezo IT-Logistic Kft

Budapest III. kerület Kaszásdűlő részén működő könyvelő iroda keres mérlegképes könyvelőt. Rész vagy teljes időben.

Feladatok

Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása
Havi, negyedéves, éves zárások összeállítása
Adóbevallások, önellenőrzések, statisztikai jelentések elkészítése, határidőben történő benyújtása
A társaságok beszámolóinak elkészítése

Elvárások

Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

Önálló munkavégzés
Alaposság, megbízhatóság, kitartás
Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Amit kínálunk

150.000.- ft/hó nettó fizetés
Barátságos, nyugodt környezet
Támogatott továbbképzések

E-mail: mecseki@t-online.hu
tel.: +36302012837
Feladás dátuma: május 16. 14:57.

Kapcsolatfelvétel