Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Nikka Densok

Szeretsz utazni, beszélsz angolul és mellette mérnök is vagy? Gyere hozzánk Mérnök értékesítő pozícióba!
A pozíció angol munkavégzést is magában foglal, és európai országokba utakat.
(szükséges: elektronikai és mechanikai ismeretek és készségek)

Fizetés
- Bruttó 2.500 Eur (kb, br 780.000 Ft)

Rólunk:
Nikka Densok: http://www.nikka-densok.co.jp/eng/
Japán tulajdonú vállalatunk gyógyszeripari gyártósorokkal foglalkozik, nagyvállalati és multinacionális partneri körrel. A magyarországi divíziót most építjük ki, így a kezdő csapat meghatározó és oszlopos tagja lehetsz. Az iroda Ferihegy mellett található, de a munkavégzés nagyrészt nemzetközi.

Feladatok:
- Ügyféltalálkozókon való megjelenés, a gyártósorok működésének bemutatása a leendő ügyfél számára
- Ügyfelekkel való adminisztratív kapcsolattartás magyar és angol nyelven
- Belső angol nyelvi kommunikáció, itt Magyarországon, és az EU-s partnervállalatok kollégáival is

Elvárások:
- Magabiztos angol nyelvi tudás szóban és írásban
- (Folyékony magyar nyelvi tudás)
- Mérnöki végzettség, érdeklődés a mechanikai szerkezetek iránt
- 2-5 év tapasztalat hasonló területen
- Ügyfél centrikus hozzáállás, kommunikatív nyitott személyiség
- Magabiztos Windows és Microsoft Office kezelés
- Szívesen vedd a külföldi utazásokat, hiszen a munka bizonyos részt külföldi ügyféltalálkozókból áll

A jelentkezés tárgyába írd bele a pozíció megnevezését kérlek!
A kiralya@humanlab.hu emailcímre várom a fényképes önéletrajzodat.
Feladás dátuma: június 4. 21:01.

Kapcsolatfelvétel