Mobiltelefontartozék üzletbe értékesítő munkatársat keresünk

Feladás dátuma:

ápr 23., 22:03

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Mobiltelefontartozékok, kijelzővédő fóliák, telefontokok stb. értékesítésével foglalkozó 6. kerületi bevásárlóközpontban lévő üzletünkbe, mobiltelefonok fóliázásában jártas, megjelenésére és környezetére igényes, férfi értékesítő munkatársat keresünk.
Előny hasonló üzletben szerzett tapasztalat, eladó végzettség, vagy angol nyelvtudás.
Alkalmi munkavállalót is keresünk, ha erre a pozícióra jelentkezel, jelentkezésedben tüntesd fel a számodra szóbajöhető napokat.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével a e-mail címen lehet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147128255

Jófogás alkamazás QR kód