(Hirdetés azonosító: 66128728) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 158 000  Ft / hó Bruttó bér: 162 000  Ft / hó Bruttó bér: 162 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 160 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó Bruttó bér: 150 000  Ft / hó
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: Aquasystemmosoda

Budapest 13. valamint 3.kerületében található mosoda keres, teljes illetve rész munkaidőben megbízható férfi és női munkatársat, önállóan végezhető, könnyen tanulható könnyű fizikai munkára, kúltúrált munkakörülmények és versenyképes jövedelem mellett, kiváló közlekedéssel.
Feladás dátuma: szeptember 12. 08:05.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel