3 db
Sürgős!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: SALESIANER MIETTEX Magyarországi Kft

Leírás

Salesianer Miettex Magyarországi Kft.

Budapest XI. kerületi (Kelenföld) ipari mosodánkba betanított munkatársakat keresünk.

Feladatok: textíliák válogatása, gépekbe adagolása, vasalása, hajtogatása.

Munkarend, munkaidő: Két Műszak: egyik héten 6:00-14:00 másik héten 14:00-22:00. Minden második héten szombati munkavégzés 6:00-14:00.

Elvárás: fizikai terhelhetőség.

Amit nyújtunk: versenyképes jövedelem; készpénz-cafetéria; bérlettámogatás.

- személyesen a portán: 1119 Budapest, Nándorfejérvári út 42-44. vagy
- e-mailben küldje önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hr@salesianer.hu

Kérdés esetén érdeklődhet a +36 1 463 7121 vagy +36 1 463 7125 számon.
Feladás dátuma: június 12. 15:46.

Kapcsolatfelvétel