Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Prestige Mosoda Kft

Vendéglátóipari mosoda felvételt hirdet mosó-vasaló munkakör betöltésére Budapest 3. kerületében, hölgyek és urak részére egyaránt. Versenyképes fizetést és biztos munkahelyet tudunk biztosítani. Tapasztalat előny de nem feltétel. Kizárólag hosszútávra keresünk megbízható munkatársakat fő állásba.Havi Bruttó alapbér 200000 Ft+járulékok+egyéb alapbért növelő tételek ( pl túlóra) Érdeklődni az info@prestigemosoda.eu címen a 0630/6201178-as telefonszámon lehetséges.
Feladás dátuma: október 21. 11:23.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel