(Hirdetés azonosító: 84717240) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: instrument Party Rent Kft

Rendezvény eszközöket bérbeadó cég új tevékenységéhez keres Mosodai alkalmazott munkakörbe munkatársat. Olyan kollégát keresünk hosszú távra, akinek nem probléma esetenként az éjszakai és hétvégi munkavégzés, terhelhető, jó szituált, nagy munkabírású, rugalmas és a munkájára igényes. Szeretnél egy jó fiatalos csapathoz tartozni, akkor itt a helyed.
Munka:
- új mosodánkban a szennyes textilek mosása,szárítása,vasalása
- lehetőség van rendezvényeken a textil dekoráció elvégzésére
Előny:
- Mosodában végzet munka tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
Feladás dátuma: október 11. 16:48.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel