(Hirdetésazonosító: 54242594) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 1 245  Ft Bruttó bér: 1 125  Ft Bruttó bér: 1 215  Ft Bruttó bér: 1 170  Ft Bruttó bér: 1 200  Ft Bruttó bér: 1 500  Ft Bruttó bér: 1 200  Ft Bruttó bér: 1 185  Ft Bruttó bér: 1 230  Ft Bruttó bér: 1 230  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Oxygreen Kft

Leírás

A pesti Duna-parton lévő étterem konyhájába keresünk állandó munkára gyakorlott szakácsot. Csak önállóan is dolgozni tudó, szakács jelentkezését várjuk szakmai önéletrajzzal és fizetési igénnyel.

Jelentkezni 11 órától a +36 1 426 5380 telefonon vagy e-mailben az escobarbalna@gmail.com címre.
Feladás dátuma: október 17. 09:52.
Nyomtatás

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.