Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Faloda étterem

Önállóan dolgozni tudó fehér mosogatót / takarítót keresünk gyorséttermünkbe min. 2 év szakmai tapasztalattal, aki képes takarítási illetve fehér mosogatói feladatok ellátására.
Feladatkör: délelőtt az étterem takarítása, ebédidő alatt fehér mosogatói feladatok ipari mosogatógép használatával, délután takarítás.
A fehér mosogatóban 2 fős létszám oldja meg a feladatokat.

Munkaidő: hétfőtől - péntekig. Azonnali munkakezdés előny.
Az munka 6-tól 15:30 ig tart.

Kérem küldje el fényképes önéletrajzát a falodavaci33.hu oldalon található email címünkre bér igény megjelölésével.
Feladás dátuma: március 20. 13:36.

Kapcsolatfelvétel