(Hirdetés azonosító: 83255967) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Lytsu Kft

A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai éttermévé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a szusi népszerűsítésében is Magyarországon.

Csatlakozz csapatunkhoz Mosogató munkakörbe.

Milyen a Mosogató munkakör?
Egy hónapban 15-16 napot kell jönni dolgozni.
A munkavégzés este 9:00 és 23:00 óra között történik.
A feladataid: fekete és fehér mosogatás, előkészítő munkálatok pl.: aprítás, pucolás és a séf/szakács által meghatározott feladatok elvégzése.

Mi kell ahhoz, hogy sikeres Mosogató legyél?
Megbízhatóság, igényesség, tiszta munkavégzés, jó fizikum.

Miért jó nálunk dolgozni?
Mert 15 éve töretlenül sikeresek vagyunk és egyedülállóak vagyunk Magyarországon a running sushi és wok területén;
Hosszú távon számíthatsz ránk, bejelentett munkahelyed lesz;
Kiemelt fizetéssel, juttatásokkal, fizetett szabadsággal honoráljuk munkádat;
Felelősségteljes munkád lesz és megbecsült tagja leszel csapatunknak;
Lesznek továbblépési lehetőségeid;
Szeretni fogsz bejárni dolgozni mert mi is szeretünk itt lenni.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre várjuk: allas@wasabi.hu vagy telefonon is kapcsolatba tudunk lépni: +36202149480
Feladás dátuma: március 23. 10:06.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel