Tulajdonságok

Országos
Kerület: XVIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Zila Kávéház és Étterem

Budapesti, XVIII. kerületi kávéházunkba mosogató-takarító kollégát keresünk.

Több munkatársat keresünk a következő pozíciókba:
- fehér mosogató és takarító a vendégtérbe
- fekete mosogató és takarító a cukrászüzembe
- fekete mosogató, konyhai kisegítő és takarító a konyhára

Mind a cukrászüzemünk, mind pedig a konyhánk modern, nagy teljesítményű mosogatógépekkel és takarítóeszközökkel felszerelt, melyek nagyban megkönnyítik a fizikai munkavégzést.

Ha szeretne csapatunk része lenni, kérjük, fényképes önéletrajzát küldje el a mosogato@zilakavehaz.hu emailcímre.

(Bérigény megjelölés a jófogás rendeszere miatt kötelezően szerepel, nem szükséges a megjelölés.)
Feladás dátuma: november 22. 11:02.

Kapcsolatfelvétel