Mosogató kollégákat keres a Danubius Hotels budapesti szállodáiba!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Danubius Hotels Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Konyhai munkás

Ha szeretnél modern szállodai környezetben dolgozni, ahol garantált a jó hangulat és a barátságos csapat, akkor nincs más hátra, jelentkezz Te is budapesti szállodáinkba mosogató munkakörbe!

Csapatunkban így telnek majd a mindennapjaid:

- Étkezési és/vagy konyhai eszközök, illetve edények és csévingek gépi, vagy kézi mosogatása lesz a feladatod

Jelentkezz, ha magadra ismersz:

- Gondos, precíz munkavégzés jellemez
- Úgy gondolod kitartó és terhelhető vagy
- Csapatjátékos személyiségnek tartod magad
- Két műszak vállalása nem okoz gondot számodra

Miért csatlakozz hozzánk?

- Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted Szép kártyára, vagy akár plusz bérként is.
- Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap és gondoskodunk a munkaruhádról.
- A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.

Ha érdekel a lehetőség, várjuk önéletrajzodat a e-mail címre!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146461236

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Danubius Hotels Zrt.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód