Multirégió Pest
Kerület: XVIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Babó Motors Kft

18 ker. üllői úti robogó szalonunkba értékesítő és robogó szerelő kollégákat keresünk.
Értékesítői tapasztalat vagy kereskedelmi véna előnyt jelent. Robogók és alkatrészek alapvető ismerete szükséges.
Szerelői pozícióba motorszerelő vagy autószerelő végzettséggel rendelkező, robogók szerelésében tapasztalattal bíró kollégák jelentkezését várjuk.
Fiatal, pörgős, jó kedélyű csapat vagyunk, nagyon jó munkakörülményekkel, stabil céges háttérrel, biztos fizetéssel!
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet úgy küld el fényképes szakmai önéletrajzodat az info@babomotors.hu email címre, vagy hozd be személyesen az üzletünkbe 1182 Bp. Üllői út 767.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel