Kiemelt!

Tulajdonságok

Kerület: XVII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Belsőellenőr

Termelő konyhában végzett személyek ellenőrzése, megbízhatóság vizsgálata. Olyan kollégákkal kialakítani baráti kapcsolatot, akik nem tűnnek megbízhatónak. Adatok gyűjtése a valóság feltárásához.

Kizárólag rendkívül határozott, talpraesett, jó logikával rendelkező, megbízható hölgyek jelentkezését várjuk. Minimális konyhai szakértelem szükséges, mivel egyben dolgozni is kell napi 6-8 órát.

Fizetés napi 25 ezer forint, ami két reszletből áll.

Jelentkezés kizárólag e-mail-ben, telefonszám megadásával:

magic2016@freemail.hu
Feladás dátuma: július 15. 19:44.

Kapcsolatfelvétel