Munkalehetőség Ausztria, Németország és Svájc területén!

Feladás dátuma:

máj 29., 14:08
Országos

nem igényel

Külföldi munka esetén ország:
Ausztria

Szükséges nyelvtudás:
német

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Tapasztalat:
Pályakezdő

"A csoda, amit annyira keresel, abban a munkában van, amit annyira kerülsz."

Nincs kedved? Nincs időd? Vagy csak a megfelelő tudásod akadályoz meg abban, hogy elhatározd magad és külföldön keress munkát, amivel közelebb kerülhetsz az álmaidhoz? Akkor mi segítünk!

Cégünk több éves szakmai tapasztalattal és kiváló kapcsolatrendszerrel rendelkezik az említett országok területén. Számos nagyvállalattal, céggel és kisvállalkozással állunk kapcsolatban, legyen szó bármilyen betölteni kívánt munkakörről.

Nincs más dolgod, mint egy német nyelvű önéletrajzot, valamint az általad betölteni kívánt munkakört elküldeni email címünkre. Egy telefonos egyeztetés után el is kezdhetjük a közös munkát!

Várjuk jelentkezésedet, és sok sikert kívánunk!

Telefonszám:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148091728

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 18 napja

Jófogás alkamazás QR kód