2 db

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő

Gondolkodtál már azon, hogy változtass az életeden? Olyan lehetőséget keresel, mely az átlagosnál magasabb fizetést biztosít? Szeretnéd munkád által mások életét jóvá tenni?
Gyere és dolgozz velünk ezen a száguldó ingatlanpiacon, mint a legszuperebb ingatlan értékesítő! A XIII. kerület szívében, a Szent István parknál, remek éttermekkel és cukrászdákkal körülölelt irodánk barátságos csapata várja jelentkezésedet, amennyiben rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal, némi nyelvtudással illetve ambícióval.
Abban az esetben, ha felkeltettem az érdeklődésed, jelentkezz az alábbi email címen:
lazar.istvan@dh.hu .
Feladás dátuma: április 26. 16:40.

Kapcsolatfelvétel