(Hirdetés azonosító: 88639494) Hirdetés kezelése »
2 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Rendszergazda
Cégnév: Budapesti Corvinus Egyetem

Egyetemünk a hazai felsőoktatás egyik vezető intézménye nagyon sok külföldi hallgatóval és központosított informatikai rendszerekkel.
Jelenleg átalakulás alatt áll, az állami felsőoktatási intézmények közül elsőként, fenntartói formát vált és közalapítványként funkcionál 2019. nyarától. Ennek következtében jelenleg közalkalmazotti jogviszonyba keresünk embert, ami a nyár folyamán átalakul és a Munka Törvénykönyve szabályozása alá kerülünk.
A munkavégzés az egyetem Pesti Campusán lesz.
1. Felhasználótámogatás Helpdesk munkatárs
Feladat:
' ' Ügyfelek támogatása, helpdesk (Windows, Office, stb.) személyesen és telefonon
' ' Projektekben való részvétel, önálló projektek kivitelezése
' ' Hálózati hibák alapszintű elhárítása
' ' Elvégzett munkák utasításoknak, előírásoknak megfelelő dokumentálása
' ' Helpdesk rendszer napi használata, a bejelentések és a megoldások, egyéb információk rögzítése, tudásbázis vezetése
Elvárás:
' ' Windows kliens operációs rendszerek rendszergazdai ismerete
' ' Pontos, precíz, megbízható munkavégzés, nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
' ' Kiemelkedő kommunikációs készség
' ' Angol nyelv ismerete
Előny:
' ' Minimum 2-3 év üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat Microsoft tartományos környezetben
' ' Felhőszolgáltatások ismerete Office 365
' ' Sccm, Otrs rendszerek ismerete
Amit kínálunk:
' ' Stabil munkahely
' ' Innovatív, szakmailag professzionális környezet
' ' Egyedi műszaki megoldások és széles szakmai látókör
' ' Új, változatos projektek és kihívások.
2. Felhasználótámogatás Oktatástechnikus
Feladat:
' ' Oktatás és rendezvények audiovizuális támogatása
Elvárás:
' ' Műszaki affinitás
Előny:
' ' Szakmai tapasztalat
' ' Keverők, erősítők, projektorok üzemeltetési tapasztalata
' ' Otrs rendszerek ismerete
' ' Új, változatos projektek és kihívások
3. Központi Alkalmazások Osztálya Alkalmazásüzemeltető
Feladat:
' ' Egyetemen használt (főleg SDA fejlesztésű) szoftverek üzemeltetése
' ' Alap hardver és szofverrendszerek üzemeltetése (x86 alapú szerverek, linux vagy windows)
' ' Kiegészítő rendszerek üzemeltetése (Tivoli TSM mentés, diszk alrendszer, felügyeleti rendszerek)
Elvárás:
' ' Unix és/vagy windows rendszerek alapszintű ismerete
' ' IP-címzés ismerete
' ' Szkriptelési készség
Előny:
' ' Mérnöki szemlélet, üzemeltetői gondolkodás
' ' Programozási, szkriptelési ismeretek
' ' Önálló tanulási képesség
' ' Nyitott egyetemi légkör
' ' Értelmes feladatok és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség, közben nyugalmas munkavégzés

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehetséges
Itallas2019@uni-corvinus.hu címen
Feladás dátuma: január 31. 13:10.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel