Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: III.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Építőipari vezető
Cégnév: Szűcs Fuvar Team Kft

Cégünk folyamatos fejlesztése miatt, mélyépítésben jártas, mukavezető munkakörbe keresünk jó vezetői és problémamegoldó képességekkel rendelkező munkatársat, hosszú távra, azonnali kezdéssel. A munkája elvégzéséhez céges telefont biztosítunk.

Elvárások:
Mélyépítés vezetésben szerzett tapasztalat
Kiváló kommunikációs készség
Kiváló helyzetfelismerő és megoldó képesség
Minőségi követelményekre és elvárásokra való igényesség

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Jelentkezésüket és szakmai önéletrajzukat elérhetőségükkel együtt az iroda@szucsfuvar.hu e-mail címre várjuk.

Érdeklődni a 06 20 502 2436, a 06 20 504 5868 és a
06 1 408 9089 telefonszámokon lehet hétköznapokon 8-17 óra között Géczi Vilmos kollégánknál.

Cégünk a beérkezett önéletrajzokat az adatvédelmi szabályzatnak megfelelően kezeli. Adatkezelőink gondoskodnak a személyes adatok megfelelő szintű védelméről; törlik és megsemmisítik ha az adatok kezelésének célja megszűnik.
Feladás dátuma: május 14. 11:01.

Kapcsolatfelvétel