Műszaki Előkészítő kollégát keresünk

Feladás dátuma:

ápr 23., 14:00
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Berkó Daru Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Csoportvezető

Berkó Toronydaru Kft. kiemelkedő iparági tapasztalattal, teljeskörű daruzási megoldásokat kínál megrendelői számára. Szolgáltatásainkat jelenleg több mint 20 darab 13 és 500 tonna közötti Liebherr autódarukkal végezzük Magyarország egész területén.
Hosszú távra keressük új kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Műszaki Előkészítő/autódaru munkaszervezői pozícióba
Feladatok:
- Kapcsolattartás megrendelőkkel, területi vezetőkkel, alvállalkozókkal, illetékes hatóságokkal.
- Kimenő árajánlatok teljeskörű előkészítése és összeállítása ügyfelek részére
- Alvállalkozói ártárgyalások bonyolítása és megrendelések indítása
- Szerződések előkészítése, dokumentációk összeállítása, útvonalengedélyek beszerzése
- Alvállalkozói és megrendelői elszámolások előkészítése
- Helyszíni felmérések készítése, költségvetések tervezése
- A felmerülő műszaki kérdések, esetleges hiányosságok egyeztetése
- Adatbázisok (ajánlatok, ügyfél) folyamatos kezelése, építése és dokumentációk naprakészen tartása
- 80% irodai munka, Budapesti irodában, 20% terepmunka
- darukezelők munkaállomásokra való irányítása
Elvárások:
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Liccon tervező)
- kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség
- alapos, precíz, megbízható személyiség
- dinamikus munkatempó és jó stressztűrő képesség
- B kategóriás jogosítvány

Előny:
- angol nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:
- Céges autó
- céges telefon
- céges laptop
- Kiemelkedő bérezés
- jó hangulatú, fiatalos légkör

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147287874

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Berkó Toronydaru Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód