Műszaki adminisztrátor Németország

Feladás dátuma:

feb 8., 18:19
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
FAKON Vállalkozási Kft

Külföldi munka esetén ország:
Németország

Szükséges nyelvtudás:
német

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Adminisztrátor

Magyar tulajdonú középvállalat, több mint 20 éve Németország munkaerőpiacán, folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő munkatársát a következő állás betöltésére:

- műszaki adminisztrátor (épületgépészeti részleg kivitelezéssel kapcsolatos adminisztrációs folyamataiban való részvétel)

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, szakirányú végzettség előnyt jelent,
- műszaki rajz olvasás előnyt jelent,
- számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office)
- német nyelvismeret és aktív használat,
- jó kommunikációs készség,
- pontos, precíz munkavégzés, önállóság,
- B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
- projekt és szerelésvezetők adminisztrációs feladatainak támogatása,
- létszám adatok, hiányzások vezetése, továbbítása a HR felé,
- munkaidő-nyilvántartó rendszer napi szintű kezelése,
- havi illetve projekt zárások felmérései, riportok, kimutatások készítése,
- munkakörhöz tartozó egyéb általános adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:
- biztonság egy 33 éve működő cégnél,
- hosszú távú munkalehetőség,
- akár azonnali kezdés,
- bejelentett, ellenőrizhető jogviszony, teljes munkaidőben, Magyarországon,
- fizetett szabadság,
- egész évben folyamatos munka,
- szállás biztosítása (munkavégzés helyéhez közel, kis létszámú elhelyezéssel)
- versenyképes jövedelem, kiszámítható, pontos utalással

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségen.

Mobil: +49 173 5939 405

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143150791

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
fakon kft

FAKON VÁLLALKOZÁSI KFT

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 2 napja