- 30 %

Tulajdonságok

Kerület: XVI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás
Cégnév: PubliCleaning

Nappalos és éjszakás munkevégzésre keresünk B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező műszaki ellenőr kollégákat. A pozíció célja, hogy napi szinten a műszak elején kiadott budapesti felszíni takarítási munkákat végző csoportokat ellenőrizni kell (csomópontok, buszmegállók, egyéb felszíni takarátást igénylő helyek).

Munkafelvétel: 1165 Budapest, Margit utca 135.
Gépjárművet biztosítunk.
Kereseti lehetőség nettó 140 000ft - 170 000ft között.
Azonnali kezdési lehetőség.
Jelentkezését 9:00 - 16:00 között az alábbi telefonszámon várjuk: 06 30 560 6688
Feladás dátuma: március 20. 13:03.

Kapcsolatfelvétel