Műszaki előkészítő - irodavezető

Feladás dátuma:

ápr 4., 12:23

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Műszaki előkészítő

Egy új, izgalmas álláslehetőséget kínálunk mindazoknak, akik keresnek egy hibrid pozíciót, ahol egyesül a műszaki előkészítés, pénzügy és irodavezetés.

Fiatalos és lendületes csapatunk főként kereskedelemmel (80%) és kivitelezéssel (20%) foglalkozik az építőiparon belül. Budapest, I. kerületben található modern irodaházunk első emeletén várunk.

A feladatkör a következőképpen foglalható össze:
- Költségvetések, ajánlatok és szerződések előkészítése, összeállítása
- Beszerzési és értékesítési feladatok ellátása
- Kapcsolattartás a cég szállító partnereivel
- Logisztikai feladatok megszervezése
- Számlázás ügyviteli programmal
- Beérkező számlák ellenőrzése és nyilvántartása
- Banki utalások intézése
- Kapcsolattartás a könyveléssel
- Bejövő és kimenő posta kezelése és iktatása
- Összefoglalva: teljes körű back office feladatok ellátása.

Az általunk nyújtott előnyök:
- Magyar tulajdonú, kis családias vállalkozáshoz csatlakozhatsz
- Folyamatos képzési lehetőséget biztosítunk számodra, az igényeidhez igazodva
- Modern és kulturált irodai környezetben dolgozhatsz, fiatalos csapattal körülvéve
- Versenyképes fizetést kínálunk
- Rugalmas időbeosztást biztosítunk, amit egyéni megbeszélés alapján állapítunk meg
- Telefon és laptop természetesen biztosított.

Az ideális jelöltünk:
- Érdeklődik a fenti leírt feladatok iránt, és magabiztosan tudná ellátni azokat
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
- Képes önálló munkavégzésre
- Jó írásbeli angol nyelvtudással rendelkezik
Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezz az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Várjuk jelentkezésed!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146826264

Jófogás alkamazás QR kód