Műszaki előkészítő pozíció a Jövőép-Szer Kft-nél

Feladás dátuma:

szept 27., 13:10

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Műszaki előkészítő

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Leírás

Céginformáció:
Cégünk 2015 óta van jelen az építőipariban, mely dinamikus fejlődésen megy keresztül. Fő profilnak társasházak, irodaépületek gipszkartonozását, glettelését, festését tekintjük, illetve saját beruházás keretein belül való többlakásos társasház kivitelezését. Ezen kívül különböző restaurátori munkákat is végzünk, a legmodernebb technológiákkal.

Feladatok:
tervdokumentációk felmérése, árajánlatok bekérése, ártükör készítése
költségvetések és egyéb műszaki adminisztráció elkészítése
megrendelt anyagok szállításának koordinálása, nyilvántartása
szoros együttműködés a projektben résztvevőkkel, építési napló folyamatos vezetése
átadási dokumentációk összeállítása
a beszállító cégek monitorozása, versenyeztetése

Elvárások
magas szintű MS Office (Word, Excel) ismeret, kiváló műszaki rajzismeret
széleskörű építőipari anyagismeret
nagyfokú önállóság, szervezőkészség és felelősségteljes munkavégzés
kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent
több éves munkatapasztalat hasonló területen
költségvetés készítésben való jártasság
építési napló ismerete, használatában való jártasság
egyéb számítógépes szoftverismeret (pl. Autocad/Archicad)
érvényes gépjármű vezetői engedély (B kategória)
25-40 éves fiatalok jelentkezését várjuk

Amit kínálunk
versenyképes fizetés
akár azonnali munkakezdés
hétfőtől péntekig 7-16 óráig tartó munkaidő
szakmai fejlődési- és előrelépési lehetőség (új technológiák megismerése)

A jelentkezéshez kérem küldje el fényképes önéletrajzát, bérigényét mellékelve az alábbi email címre:

Hirdetés azonosító: 150509752

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 1 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!