Műszaki érzékkel rendelkező kollégát keres egy jólmenő klímás cég

Feladás dátuma:

máj 9., 12:33
Multirégió
Pest

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Karbantartó, Szervizes

Tapasztalat:
Pályakezdő

Budapesti Klímás cég keres új kollégát klímaszerelő mellé segédnek, majd későbbiekben önálló munkavégzésre. Fiatalos, jó hangulatú összetartó csapatba keresünk hosszútávra megbizható csapatjátékost, aki rendelkezik műszaki érzékkel és aki szeretne új szakmát tanulni.
Amit kínálunk: Teljes munkaidős bejelentést, versenyképes fizetést, hosszútávú munkalehetőséget, továbbképzést,.

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal és fizetésigény megjelőléssel az alábbi email címen:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147646817

Jófogás alkamazás QR kód