Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Építőipari vezető

Építőipari kivitelező-beruházó cég keres tapasztalt felelős műszaki vezetőt és építésvezetőt hosszútávra, azonnali kezdéssel, ikerház építéséhez.

Elvárások:
        Min. két év hasonló területen szerzett tapasztalat
        Kiváló szervező és probléma megoldó készség
        Önálló és felelősség teljes munkavégzés valamint csapatmunkára való alkalmasság
        Készség szintű számítástechnikai ismeretek
        B típusú vezetői engedély

Feladat leírása:
    ' '    társasházak, családi házak, szolgáltató funkciójú épületek kivitelezésének irányítása, építésvezetői feladatok
    ' '    a kivitelezésben dolgozó fizikai állomány tevékenységének helyszíni irányítása és ellenőrzése
    ' '    az építési munkák kivitelezési dokumentáció szerinti szakmai irányítása
    ' '    tervek részletes megismerése és követése, tervhibák kiszűrése és jelzése, módosítási és javítási javaslatok
    ' '    építési anyagok helyszínre szállításának szervezése
    ' '    minőségi, munkavédelmi és szakmai előírások megkövetelése
    ' '    munkahelyi adminisztráció
    ' '    anyagrendelések leadása, a kiszállított anyagok minőségi és mennyiségi ellenőrzése
    ' '    anyag- és eszköznyilvántartások kezelése

Jelentkezni lehet:
        e-mail: farkasa@vandea.hu
        tel: +36-70-625-0308
Feladás dátuma: október 3. 19:41.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel