Műszakvezető állás, Budapest

Feladás dátuma:

ápr 16., 23:09

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Leírás

Műszakvezetői állás Budapesten
Azonnali jelentkezés: vagy a vagy itt üzenetben!

Részletek:
Van már tapasztalatod kisebb csapatok irányításában és szívesen kipróbálnád magad nálunk? Figyelj ez neked szól!
Budapesti üzletünkbe keresünk olyan műszakvezető munkatársat, aki igényes magára, jól kommunikál, és csak nappal szeretne dolgozni! Fontos, hogy nyitott legyél az újdonságra, remek hozzáállásodnak köszönhetően gyorsan betanulj, és ezt követően segíts tanítani másokat, hogy együtt lehessünk sikeresek.
Betanulásodra, mint gyakornok szánunk kellő időt, oktatóboltjainkban pedig előtérbe tudsz kerülni, hogy megtanulva a teljes Mannás kereskedelmi folyamatot, igazán profivá válj! Ami még fontos, hogy mivel elsősorban belülről építkezünk így boltvezető-helyetteseink, és boltvezetőink döntő többsége is, műszakvezetőkből nőtt ki, mert hiszünk bennük, és fejlődésükben.
Csak azért, ha esetleg szeretnél majd tovább fejlődni, arról is lehet szó! Mert tudod, mindent lehet csak akarni kell, nem igaz?!
Szóval, ha érzel magadban kellő ambíciót, ne tétlenkedj,
csatolj egy önéletrajzot a e-mail címre vagy küldj csak egy sms-t a -es számra! :-)
Jelige: "Együtt fejlődnék veletek!"

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 129079646

Jófogás alkamazás QR kód