Bruttó bér: 747  Ft Bruttó bér: 657  Ft Bruttó bér: 900  Ft Bruttó bér: 648  Ft Bruttó bér: 711  Ft Bruttó bér: 630  Ft Bruttó bér: 756  Ft Bruttó bér: 675  Ft Bruttó bér: 666  Ft Bruttó bér: 747  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

XI. kerület Albertfalvai magyar kifőzdébe keresünk sürgősen konyhalányt! Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig 6 -17
Olyan személyt keresünk, akinek minél nagyobb és sokrétű tapasztalat van a nagykonyhai munkában. A szakácsok keze alá dolgozik, tisztán tartja a környezetét, nagy munkabírású, igényes önmagára és a munkájára, szeret és tud csapatban dolgozni, de önálló feladatokat is rá lehet bízni.
Amit biztosítani tudunk: igény szerinti teljesítmény arányos nettó órabér, heti fizetés, szabadság lehetősége és annak kifizetése, bejelentés, korlátlan teljes körű személyzeti fogyasztás, korrekt és jó társaság.
Első sorban olyan személyt keresünk, aki váltani szeretne egy igényes munkahelyre és szereti ha megbecsülik a munkáját.

Jelentkezés: kapcsolat@retrokifozde.hu
Feladás dátuma: május 8. 21:34.

Kapcsolatfelvétel