1 db
Céges Multirégió Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Pest

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás
Cégnév: EnerGo Investment Kft

Dinamikusan fejlődő budapesti központú cégünk keres munkatársakat, vagy három/négy fős brigádot napelem telepítésre, akár alvállalkozóként is. Munkavégzés főleg Pest megyében, esetenként az ország távolabbi pontjain is.

Előnyt jelent napelem szerelői tapasztalat, alpinista vizsga, villanyszerelői képesítés, B kategóriás jogosítvány.

Mit adunk:
- bejelentett állás
- folyamatos munkavégzés
- kiemelt bérezés
- négynapos munkahét

Mit várunk:
- precíz, felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan is
- ne félj a magasban
- rugalmasság, energikus munkavégzés

Amennyiben nincs idevágó végzettséged illetve tapasztalatod, a szükséges képzést biztosítjuk.

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi e-mail címre lehet: m.koczman@energo-investment.hu
vagy jelentkezhetsz hétköznapokon 8-16 között az alábbi telefonszámon: +36 20-999-5575
Feladás dátuma: augusztus 12. 23:43.

Kapcsolatfelvétel