Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Marós
Cégnév: BC Marketing & Personnel Consulting GmbH

Korrekt német munkaadó, német bejelentés, nem magyar cégen keresztül! Pályakezdőket is várunk, ha van szakirányú végzettség, és társalgási szintű német nyelvtudás!

CNC és hagyományos forgácsolókat, valamint programozókat, gépkezelő és gépbeállító kollégákat is keresünk Stuttgartba és Dél-Németországba komoly autóipari és gépgyártó partnerekhez. Kommunikációs szintű német nyelvismeret mindenképpen szükséges! Szakmai tapasztalattól függően szériagyártásban, vagy egyedi alkatrészgyártásban / programozásban is lehetőség van dolgozni.

Elvárás:
- CNC forgácsoló vagy gépgyártástechnológiai technikus vagy hasonló végzettség
- gyakorlat CNC eszterga- , maró- vagy élhajlító gép kezelésében
- A2-B1 kommunikációs szintű német nyelvismeret (telefonon teszteljük)

Előny:
- Heidenhain vagy Siemens vagy Fanuc vagy Mazak vezérlés ismerete
- Gyakorlat programozásban, korrekciózásban, mérésben vagy szerszámcserében
- saját személyautó és B jogsi pontos munkába járáshoz

Amit kínálunk
- Bejelentett állás német munkaadónál, karrierlehetőség
- Hosszú távú munkalehetőség
- Alapfizetés: Nettó 2000 - 2100 EUR/hó-tól (havi 170 óránál) + túlórák emelt díjjal fizetve
+ A szállást bérelt lakásban vagy panzióban egyágyas szobákban a német munkaadó igény esetén intézi

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el német nyelvű fényképes önéletrajzát: info@deutschearbeit.hu, vagy keressen bennünket bizalommal a megadott magyar telefonszámon: + 36 70 654 5562

Kezdés azonnal lehetséges!
Feladás dátuma: október 4. 08:24.

Kapcsolatfelvétel