Tulajdonságok

Országos
Kerület: XII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Felszolgáló

Leírás

Kedves mindenki! :-)
Kisvárosi (Viersen) éttermünkbe, német nyelvtudással (B1-B2) rendelkező felszolgálókat/felszolgálólányokat keresünk, azonnali kezdéssel! A tapasztalat nem előfeltétel, de nem is jelent hátrányt... :-) A lényeg, hogy elhivatott, rugalmas és lelkes legyél! (Bejelentett munka, borravaló, étkezés, szállás!)
Ha már régóta gondolkozol külföldön és szívesen lennél egy szuper, családias csapat része, akkor ne habozz és jelentkezz hozzánk!!!
Ezt fényképes önéletrajzzal teheted meg az info@zumcsikos.com email címen keresztül vagy a 0049-2162/501 08 10 tel.számon tudsz érdeklödni!
A megosztásokért is nagyon hálásak vagyunk!
Köszönjük! Zum Butschenhof Team
Feladás dátuma: január 13. 14:47.

Kapcsolatfelvétel