Bruttó bér: 4 000 Ft / óra
Kerület: XI.
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Víz- gáz- fűtésszerelő
Cégnév: Brilliant Personaldienste GmbH

Németországi munkavégzésre keresünk gáz-, víz-, fűtésszerelőket!

Elvárások:
- szakirányú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:
- saját gépjármű
- alapszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:
- német munkaviszony
- bruttó 9,85 - 13,00 euro órabér
- havonta 800 - 1000 euro távolléti juttatás az órabéren felül
- fizetés-előleg hetente
- fizetett szabadság, túlóra-és egyéb pótlékok
- utazási hozzájárulás
- szállásbiztosítás
- anyanyelvű kapcsolattartó

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük, hogy juttassa el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:
bewerber-un@brilliant-personaldienste.de

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel