3 db
Bruttó bér: 448 000  Ft / hó Bruttó bér: 464 800  Ft / hó Bruttó bér: 442 400  Ft / hó Bruttó bér: 560 000  Ft / hó Bruttó bér: 453 600  Ft / hó Bruttó bér: 431 200  Ft / hó Bruttó bér: 464 800  Ft / hó Bruttó bér: 420 000  Ft / hó Bruttó bér: 403 200  Ft / hó Bruttó bér: 459 200  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: I.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Milo Caffé

Egyedülálló lehetőség annak, aki német nyelvtudás hiányában mégis Németországban vállalna munkát! Fizetés bruttó 1500-2000 euró havonta.

Angol nyelvű vevőkörrel rendelkező üzleteinkbe keresünk dolgozni szerető és tudó, terhelhető kollégákat. Kiváló minőségű kávét és hideg üdítőket árulunk az amerikai hadsereg helyi támaszpontjain, de sem eladói, sem barista képesítésre nincs szükség minden itt megtanulható.

Olyanok jelentkezését várom, akik önmagukra és környezetükre igényesek, a munkahelyet és a szolgálati lakást is tisztán és rendben tartják, munkájukat becsületesen és odaadással tudják végezni, a vásárlókhoz és a kollégákhoz tisztelettudóan és pozitívan viszonyulnak.

Jelenleg egy folyamatos és egy határozott idejű (augusztustól vagy szeptembertől november végéig terjedő) szerződést tudunk ajánlani, így azok is bátran jelentkezzenek, akik akár hosszabb elköteleződés nélkül szeretnék magukat külföldön kipróbálni.

Jogosítvány és jó angol nyelvtudás abszolút feltétel (saját autó nem szükséges). Jó minőségű szállást a helyszínen biztosítunk, amelynek havi költsége 170 euró. Az állás természetesen bejelentett, németországi jogviszonynak minősül.

A rugalmasság a munkaidő tekintetében elvárt, mert a forgalom nagyon hullámzó, cserébe viszont a szabadságok és szabadnapok tekintetében biztosított. Ez nem az a külföldi állás, ahonnan egy évben egyszer tudsz csak Magyarországra látogatni, nyaralni, utazgatni! A dolgos mindennapokban elfogadó közösségben, liberális személetű csapatban dolgozhatsz, ahol van előrelépési, tanulási, fejlődési lehetőség. Gyönyörű természeti környezetben vagyunk, ahol az ajtón kilépve ott az erdő, a mező, a tavak, a strand, így a szabadtéri sportok kedvelőinek ideális a hely. Eljutás Budapestről 8 óra alatt autóval, 1,5 óra alatt repülővel, 10 óra alatt vonattal. Olcsó repülőjegyek rendszeresen vannak, így a Magyarországra látogatás sohasem probléma.

Jelentkezni egy pár soros bemutatkozással És önéletrajzzal a cv@milocaffe.com címen lehet. Szimpátia esetén egy telefonos vagy Skype hívás során tudunk további részleteket megbeszélni.
Feladás dátuma: augusztus 11. 20:27.

Kapcsolatfelvétel