(Hirdetés azonosító: 38110854) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: ITFjobs

CNC gépkezelőket ,marósokat esztergályosokat keresünk németországi munkavégzésre német vagy angol nyelvtudással akár azonnali kezdéssel. Programozási ismeretek előnyt jelentenek!
Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk, betanítás, továbbképzési lehetőségek adottak.

Versenyképes fizetés mellett szállást biztosítunk a munkahely mellett egyágyas hálóterű apartmanban.
Az alap bércsomag nem tartalmazza a túlóra és egyéb műszakpótlék elszámolásokat.

Amit elvárunk:

- szakirányú, fémipari végzettség vagy szakmai tapasztalat
(CNC-gépkezelő/beállító, CNC-forgácsoló, CNC-marós, CNC-
esztergályos)
- önálló munkavégzés
- programozási ismeretek előnyt jelentenek
- technikai rajzok olvasása és megértése
- minimum alapszintű( A2 német vagy angol nyelvtudás)
- próbanap

Amit kínálunk:

- kiemelt fizetést
- szállást a munkavégzés közvetlen közelében
- Németországban bejelentett munkahelyet,
- német beteg-, szociális-, nyugdíj- és balesetbiztosítást
- hosszú távú munkalehetőséget

Feladatok:

- különböző gépek, szerszámok, eszközök gyártása (autóipar, fémipar, élelmiszeripar, vegyiipar)
- fémmegmunkálás, szerszám és eszközgyártás haidenhain / fanuc / mazak vezérlésű CNC gépeken
- CNC gépek beállítása, tisztántartása, felszerszámozása,
gyártás
- géphibák kezelése

A szállás nem kerül levonásra a megbeszélt fizetésből, valamint a kiutazás költségét is térítjük!

Kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal.

Várjuk német nyelvű fényképes önéletrajzát a info@itfjobs.com címre, érdeklődni a +36 70 673 0001-es telefonszámon lehet.

Itfjobs
Feladás dátuma: február 15. 17:38.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel