Tulajdonságok

Országos
Kerület: XVIII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: ITFjobs

CNC gépkezelőket ,marósokat esztergályosokat keresünk németországi munkavégzésre ( Bavaria ; Baden-Württemberg ; Hessen) német vagy angol nyelvtudással akár azonnali kezdéssel. Programozási ismeretek előnyt jelentenek!
Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk, betanítás, továbbképzési lehetőségek adottak.

Versenyképes fizetés mellett szállást biztosítunk a munkahely mellett egyágyas hálóterű apartmanban.
Az alap bércsomag nem tartalmazza a túlóra és egyéb műszakpótlék elszámolásokat.

Amit elvárunk:

- szakirányú, fémipari végzettség vagy szakmai tapasztalat
(CNC-gépkezelő/beállító, CNC-forgácsoló, CNC-marós, CNC-
esztergályos)
- önálló munkavégzés
- programozási ismeretek előnyt jelentenek
- technikai rajzok olvasása és megértése
- minimum alapszintű( A2 német vagy angol nyelvtudás)
- próbanap

Amit kínálunk:

- kiemelt fizetést
- szállást a munkavégzés közvetlen közelében
- Németországban bejelentett munkahelyet,
- német beteg-, szociális-, nyugdíj- és balesetbiztosítást
- hosszú távú munkalehetőséget

Feladatok:

- különböző gépek, szerszámok, eszközök gyártása (autóipar, fémipar, élelmiszeripar, vegyiipar)
- fémmegmunkálás, szerszám és eszközgyártás haidenhain / fanuc / mazak vezérlésű CNC gépeken
- CNC gépek beállítása, tisztántartása, felszerszámozása,
gyártás
- géphibák kezelése

A szállás nem kerül levonásra a megbeszélt fizetésből, valamint a kiutazás költségét is térítjük!

Kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal.

Várjuk német nyelvű fényképes önéletrajzát a info@itfjobs.com címre, érdeklődni a +36 70 673 0001-es telefonszámon lehet.

Itfjobs
Feladás dátuma: május 25. 21:25.

Kapcsolatfelvétel