Tulajdonságok

Országos
Kerület: XVIII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: ITFjobs

Levél kézbesítőket keresünk a Deutsche Post alkalmazásába németországi ( Bavaria ) munkavégzésre akár azonnali kezdéssel. B jogosítvány megléte továbbá minimális német nyelvtudás (A2) előfeltétele a jelentkezésnek.
Fizetés: megegyezés szerint + a szállás teljes körű támogatása

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetést
- fix és tervezhető munkaidő
- szállást a munkavégzés közvetlen közelében
- Németországban bejelentett munkahelyet,
- beteg-, szociális-, nyugdíj- és balesetbiztosítást

Elvárások:

- B jogosítvány
- hosszútávú tervezés
- a pozíció betöltéséhez minimum A2 szintű német nyelvtudás szükséges

Előnyt jelent:

- aktív német nyelvtudás
- saját gépkocsi és ezzel történő kiutazás

A kiutazás költségén kívül semmilyen más díj nem terheli a munkavállalót!

Kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal.

Várjuk német nyelvű fényképes önéletrajzát a degea0812@gmail.com e-mail címre, érdeklődni a +3670/503 1404-es telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: május 7. 15:53.

Kapcsolatfelvétel