(Hirdetés azonosító: 81998410) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: rellenas

Németországi munkavégzésre keresünk október végi és november eleji kezdéssel olyan hegesztőket akik rajzról önállóan össze tudnak állítani, kisebb nagyobb szerkezeteket és ki is tudják hegeszteni!!!
Fő profil, lépcső,korlát,csarnok szerkezetek gyártása.
Bérezés:10 euró nettó
Órázni lehet.
Hosszútávú biztos munka!
Pálya kezdőket is alkalmazunk! Feltétel rajz olvasási ismeret hegesztői tudás!
Egyszerű korlát és lépcső rajzok!
Szállást biztosítjuk!
Hóközi előleg van!!!
Német nyelv ismerete saját autó,és jogosítvány előny!
De nem feltétel!!!
Munkakezdés október végén,november elején!!!

További információ telefonon vagy e-mailben.
Tel: 06_30-210-4870
Telefonon 10 óra után!!! Hétvégén is!!!
Önéletrajzot a következő e_mail címre küldje. Ha nincs az sem probléma!!!
cuentassro70@gmail.com
Feladás dátuma: november 7. 12:54.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel