Bomba ajánlat!
Céges
Bruttó bér: 375 000 Ft / hét
Országos
Kerület: I.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Külföldi munka esetén ország: Svájc
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: fun6 marketing ag

Főbb feladatok, munkák:
honlap tartalmának frissítése, hirdetések szerkesztése és karbantartása
németül időpont egyeztetés írásban és szóban (telefon, sms, e-mail)
hirdetés feladás, optimalizálás
koordinátori feladatok ellátása
adat egyeztetés, adatmegszerzés

Az álláshoz tartozo elvárások:
B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési tapasztalat
folyékony, magabiztos német és alapfokú angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
számítógépes ismeret
kellemes, segítőkész, együttműködő, kreatív hozzáállás
precíz, megbízható, pontos, önálló munkavégzés

Amit kinálunk:
lendületes, fiatalos, támogató csapat
kreatív és izgalmas munka
utazási lehetőség
betanítás
biztos, hosszútávú munka
folyamatos fejlődési lehetőség

Munkahely / Munkaidö
Svájc, Siebnen (Kanton Schwyz)
2 teljes hét munka (14 x 13 óra) és 2 teljes hét szabad idő
Kezdés: 2017.10.08.
A munkahelyre történő utazás és a szállás a cég által biztosított

Bérzés
heti 375.000 HUF / munkahét
Amennyiben a fenti munka érdekel, és szeretnél a csapatunk tagja lenni, kérlek küldj fényképes önéletrajzot e-mailben: info@fun6.ch

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel