2 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: I.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Külföldi munka esetén ország: Svájc
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: fun6 marketing ag

Leírás

Főbb feladatok, munkák:
honlap tartalmának frissítése, hirdetések szerkesztése és karbantartása
németül időpont egyeztetés írásban és szóban (telefon, sms, e-mail)
hirdetés feladás, optimalizálás
koordinátori feladatok ellátása
adat egyeztetés, adatmegszerzés

Az álláshoz tartozó elvárások:
- B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési tapasztalat
- folyékony, magabiztos német és alapfokú angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
- számítógépes ismeret
- kellemes, segítőkész, együttműködő, kreatív hozzáállás
precíz, megbízható, pontos, önálló munkavégzés

Amit kinálunk:
lendületes, fiatalos, támogató csapat
kreatív és izgalmas munka
utazási lehetőség
betanítás
biztos, hosszútávú munka
folyamatos fejlődési lehetőség

Munkahely / Munkaidö
Svájc, Siebnen (Kanton Schwyz)
2 teljes hét munka (14 x 13 óra) és 2 teljes hét szabad idő
Kezdés: 2017.10.08.
A munkahelyre történő utazás és a szállás a cég által biztosított
Kizárólag azok jelentkezését várjuk, akiket nem zavar a honlap erotikus tartalma

Bérzés
heti 375.000 HUF / munkahét

Amennyiben a fenti munka érdekel, és szeretnél a csapatunk tagja lenni, kérlek küldj fényképes önéletrajzot e-mailben: info@fun6.ch
Feladás dátuma: október 5. 10:32.

Kapcsolatfelvétel