Bruttó bér: 190 000 Ft / hó
Országos
Kerület: V.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
Cégnév: Volta Electronics

Cégünk a Volta Electronics Kft. németül telefonon is magabiztosan beszélő ügyfélkapcsolati munkatársakat keres meglévő ügyfelei gondozására és új ügyfelek felkeresésére. A pozíció távmunka és alkalmi munka jelleggel is betölthető. Kezdés azonnal!
Fontos kritérium a magabiztos számítógép felhasználás, internetes keresés.
Diákok és pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Jelentkezni emailben az info@voltaelectronics.net címen.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel