Tulajdonságok

Országos
Kerület: XV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Fiatal megbízható női munkatársat keresünk a 15. Kerületi Nemzeti Dohányboltunkba.

Egy összeszokott egymást mindenben (tényleg) segítő csapat tagja lehetsz, ha akarsz egy baráti csapatban dolgozni Jelentkezz!

Amit nyújtunk: Segítőkész hozzáállás a betanításban és a munkavégzésben. Rugalmas (egyedi igényeket figyelembe vevő) beosztás készítés. Rendszeres időben történő fizetés, fizettet szabadságok, borravaló.

Elvárások: 1. Ápolt, igényes kinézet, megjelenés. 2. Dinamikus, csapatban való munkavégzés 3. A kasszában a pénzvisszaadás anélkül is menjen, hogy kiírná a pénztárgép a visszajáró összeget. 4. Word és exel alapszintű használata.
A munkavégzés kétműszakos munkarendben történik (5:00-14:00; 14:00-23:00).

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehetséges a dohanybolt@yahoo.com email címen.
Feladás dátuma: július 16. 09:51.

Kapcsolatfelvétel