Nemzeti dohánybolt, trafik eladói munka 15.ker

Bruttó bér:

460 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 7., 14:20
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Szia! Nem vagy elégedett a mostani munkahelyeddel? Nincs beleszólásod a beosztásba? Nem becsül meg a főnököd? Kevés a fizetésed? Vidéki vagy? (Mi is.) Nem tudsz még kasszázni? (Mi megtanítjuk.) Válts munkahelyet és gyere hozzánk. 2 műszakos munkarend van 5:00-14:00-ig és 14:00-23:00-ig és Nálunk együtt készítjük a beosztást, rendes a főnök, normális a kezdőfizu.
168 órát kell ledolgozni és ezért nettó 305.000Ft-ot viszel haza. Ez 1815Ft/órabérre jön ki. Várjuk azok jelentkezését is akik csak beugrósként szeretnének dolgozni (ezt az Önéletrajzodban jelezd kérlek). Amit kérünk légy vidám, precíz és pontos. Tapasztalat nem szükséges, csak akarat és kitartás.

Kizárólag csak a fényképes Önéletrajzot vesszük figyelembe, melyet a e-mail címre küldj el!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 130879101