3 db

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Sofőr

Nemzetközi sofőrt keresünk, 5-7 napig tartó fuvarfeladatok elvégzésére, ponyvás nyerges szerelvényre.

Telephelyünk: Budapest, 18. kerület
Célországok: Németország, Belgium, Hollandia, Olaszország

Amit kínálunk:

Kiemelt Napidíjas elszámolás
Pontos kifizetés, ellenőrizhető elszámoló lap
Hűségpénz
Hosszú távú munka
Budapesti indulás, érkezés (nincs kiutaztatás, átakasztás)
Hazajárás hetente
45-ös pihenő túlnyomó részt itthon töltése
Korszerű autók (bennük hűtő, klíma, állófűtés stb)
Autógazda rendszer, egy autó egy sofőr
Bármikor lehetőség van telephelyen kialakított pihenőhelyiség használatára (TV, Wifi, tisztálkodási lehetőség)
Vezetési- és pihenőidő betartása
0-24h őrzött, zárt parkoló személygépkocsik részére
Üzemanyag kártyák
Útdíj fizető boxok az autóban (nem kell töltögetni)
Magyar nyelvű diszpécseres irányítás, teljeskörű támogatás a fuvarok során
Céges telefon
Családias légkör

Jelentkezéshez szükséges:

1-2 év nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat
E kategóriás jogosítvány, PÁV vizsga
GKI kártya, digitális sofőr kártya
Feladás dátuma: január 24. 11:24.

Kapcsolatfelvétel