Nemzetközi sofőr furgon

Bruttó bér:

750 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 17., 21:57
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Nemzetközi munkákra keresünk sofőröket az ország egész területéről 10 palettás ponyvás furgonokra. Kizárólag nemzetközi gépjárművezetőként már tapasztalatot szerzett sofőrök jelentkezését várjuk. Minden hétvége itthon. Korrekt munkavégzés fejében versenyképes jövedelmet kínálunk, nettó 25 Ft/km. Havi futás 15-20.000 km között van. Az autó hazajárós. Csak fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni, melyet a e-mail címre várunk. Az önéletrajzban kérjük megjelölni az életkort, a lakóhelyet, a telefonszámot, és az eddigi nemzetközi fuvarozási tapasztalatokat is! A címben szereplő 750.000 Ft bruttó bér, a km futás teljes kihasználása esetén (20.000 km) a nettó bér 500.000 Ft.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 130107402