Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: EUDETECTION Kft

Sos!!! ÁllÁsajÁnlat HegesztŐk részére ! KiskunfÉlegyhÁza acélszerkezeti üzembe, HegesztŐ munkavállalókat keresek hosszútávra. 8 órás főállású munkaviszonyban, órabéres elszámolással (nettó 1200 - 1400-Ft/óra/fő) Munkaidő napi 8 óra, két műszakos munkarendben, hétfőtől-péntekig: délelőttös műszak 07-15.30 óráig, délutános műszak 15.30-23.00 óráig. Hétvégi túlórázási lehetőség emelt bérezéssel. Jelentkezni: BÖjtÖs OlivÉr ágazatvezetőnél 06203876647 vagy Tóth Ferencnél 06209995101 telefonszámon,illetve eudetection@gmail.com e-mail címen lehet. Munkakezdés:2018 július 09-től folyamatosan indul
Feladás dátuma: július 9. 17:48.

Kapcsolatfelvétel