Nettó 1400Ft/óra + 10.000/hó, 1350Ft/óra - Bp. IX., III.,

Bruttó bér:

2 450

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
nem igényel

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Leírás

nettó 1400 Ft/óra + 10.000.Ft / hó juttatás
nettó 1350 Ft/óra

IX. kerület - Kulturális ház
(nettó 1400- Ft / óra + 10.000.Ft / hó juttatás)

- ingyenes parkolási lehetőséggel

Terület: IX. kerületi kulturális ház
Munkarend: 24/48, de 4 db 12-es szolgálatot is teljesíteni kell.
Feladatok: járőrözés, forgó rendszerű őrzés.
Órabér: nettó 1400.- Ft / óra + 10.000.Ft / hó juttatás
Elvárások: Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány, vagy mentességi

Várjuk hívását minden nap, akár hétvégén is 10:00-16:00 között!

III. kerület - Zöldség-gyümölcs Piac
(nettó 1350- Ft / óra)

Terület: Budapest III. kerületi piac
Munkarend: 24/48
Órabér: nettó 1350.-Ft/óra
Feladatok: járőrözés, valamint a terület rendjének biztosítása

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143792651

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Csaba

Start Vagyonvédelmi Kft

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 3 napja