Bruttó bér: 12 480  Ft / óra Bruttó bér: 13 280  Ft / óra Bruttó bér: 11 200  Ft / óra Bruttó bér: 12 800  Ft / óra Bruttó bér: 11 840  Ft / óra Bruttó bér: 13 440  Ft / óra Bruttó bér: 11 840  Ft / óra Bruttó bér: 13 440  Ft / óra Bruttó bér: 16 000  Ft / óra Bruttó bér: 11 360  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Marketing / média / művészet
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Host, hostess

A tehetséggondozó ügynökség részmunkaidős munkát kínál nagyszerű jövedelemszerzési lehetiséggel, hogy pénzt kereshet úgy, hogy néhány órát vagy annyi órát szeretne dolgozni, amennyit csak szeretne, a szabadidejétól függóen.

Új arcokat keresünk, ha tehetségesek vagyunk, előmozdítjuk Önt, és a végső cél az, hogy növelje népszerűségét a lehető legmagasabb szinten a közösségi hálózatokon és más online platformokon (például a Youtube-on stb.).

Kifizetés 16.000 és 80.000 Ft között óránként az elérhetőségtől és tehetségétől függően.

Követelmények:

- Nincs szükség tapasztalatra
- Az alapfokú angol nyelvtudást értékelik
- Jó alak, stílusos megjelenés és egy extrovertált karakter ismerős
- A fényképezőgép előtt természetes hozzáállás nagyon fontos

Kérjük, érdeklődjön további részletekért.

Hívás vagy üzenet (whatsapp): 0706267507

Talent promotion agency offers part time job with great income opportunity to make money by working a few or as many hours as you want every week, depending on your free time.

We are looking for new faces, if you are talented we will promote you and the ultimate goal will be to increase your popularity to the maximum possible level on social networks and other online platforms (like Youtube, etc).

Payout between 16.000 HUF and 80.000 HUF per hour depending on your availability and your talent.

Requirements:

- No experience required
- Basic english language skills are valued
- A good figure, stylish look and an extroverted character with familiarity
- Natural attitude in front of a camera are very important

Please enquire for more details.

Call or message (whatsapp): 0706267507
Feladás dátuma: augusztus 11. 19:34.

Kapcsolatfelvétel