Nyílászáró beszerelő

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Budapest, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Biztos Otthon Hungary Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Leírás

Cég neve: Biztos Otthon Hungary Kft.

Munkavégzés helye: Magyarország, Budapesti telephely

Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: Megbeszélés szerint, versenyképes napi bérezés

Feladatok:

Nyílászárók precíz beszerelése különböző típusú épületekben
Szakmai tapasztalat alapján munkafolyamatok hatékony végrehajtása
Munkavégzés biztonságának és minőségének szem előtt tartása
Együttműködés más szakemberekkel és csapatmunka a projektek sikeres kivitelezése érdekében
Eszközök és felszerelések gondos kezelése és karbantartása

Elvárások:

Magyarországi érvényes vezetői engedély (B kategória)
Budapesti lakóhely
Tapasztalat a nyílászáró beszerelés területén
Jó problémamegoldó képesség és kiváló műszaki érzék
Pontosság, precizitás és megbízhatóság a munkavégzés során
Kiváló kommunikációs képességek és csapatmunka iránti hajlandóság
Józan életvitel

Előnyt jelent:

Egyéb szakmai végzettség építőipar területén
Jó állóképesség és fizikai erőnlét
Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak és szívesen csatlakoznál dinamikus, fiatalos csapatunkhoz, kérjük, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: . vagy hívj minket a megadott telefonszámon telefonszámon.

Várjuk jelentkezésedet!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146087906

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Biztos Otthon Hungary Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód