Nyomtatási munkatárs - ügyintéző

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Operátor

Leírás

Nyomtatási munkatárs ügyintéző

Nyomtatási feladatok:
+ ipari tekercs nyomtatók kezelése
+ napi adott mennyiségű file kinyomtatása

Ügyintéző:
+kellékek beszerzése Budapesten belül autóval, heti 2x fél nap

Jogosítvány, gyakorlott vezetés szükséges

Bejelentett 8 órás állás, túlóra nincs

Cég bemutatása:
8 éve azzal a céllal alapítottuk márkánkat, hogy az egyik legnagyobb magyar sportruházati gyártó cég legyünk. Ma már a 3 legnagyobb között vagyunk, és folyamatosan fejlődünk, csapatunk bővítéséhez keresünk új kollégát.

Egy budapesti, és egy veszprémi telephelyünk van. 16 sportágban 260.000 terméket gyártottunk már több mint 5.000 vásárlónak. Termékeinket folyamatosan fejlesztjük, és a meglévők mellett évente 10-12 új termékkel jelenünk meg.

Alapértékeink, a kiváló grafikák, I osztályú csak gyártóktól vásárolt olasz alapanyagok, a sportágaknak legmegfelelőbb szabásminták, folyamatos fejlesztés, pontos gyártási határidő.

Azt gondoljuk, hogy a jó munkahely alapja a kölcsönös bizalom, és tisztelet.
Szeretjük, ha a kollégáink elmondják a vezetőiknek a véleményüket, meglátásaikat. Ezeket az észrevételeket mindig komolyan vesszük, és beépítjük. Új kollégák esetén nagy hangsúlyt fektetünk a betanításra, mert azt gondoljuk, jobb egyszere alaposan mindent megtanulni. Nagyon fontos számunkra, a hozzáállás, az akarat, a termékek megtanulásának vágya, a lojalitás, becsületesség, és kedvesség.
Weboldal:
Fényképes önéletrajzot várunk nettó fizetési igény megjelölésével a címre

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143599455

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

575 Custom KFt

További hirdetései

Utoljára aktív: 1 órája