Nyugdíjas varrási munka rugalmasan napi 6 óra/heti 3-4 nap

Bruttó bér:

160 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

márc 25., 14:25
Üzleti
Multirégió
Bács-Kiskun, Fejér, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Szabóság - Ruhaklinika

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Szabó, Varró

Meguntad a széria munkát? Rugalmas munkaidőben szeretnél dolgozni? Belvárosi Szabóság manufaktúra rutinos varrónőt keres, aki lelkiismeretes, a munkájára igényes, jó minőségben varr. Szabászati gyakorlattal előnyben.

Érdeklődni : Forrai Péter - 30 944 99 44 (Csörgess meg és visszahívlak!)

Nyugdíjasoknak heti 20-30 óra, rugalmas beosztással.

Amit adunk:
- Belvárosi, klimatizált, jól felszerelt szabósági manufaktúra - a műhelyben a munkafeltételek, eszközök stb. rendelkezésre állnak!
- Teljesítményarányos bérezés - jó kereseti lehetőség, a keresetének saját teljesítménye a felső határa!

Elérhető jövedelem: 80.000 - 160.000 Ft

- Átadási prémium, csoportos prémium nagyobb, határidős munkák színvonalas teljesítése esetén
- Jó csapat, kiegészítjük, segítjük, helyettesítjük egymást!
- Vidám munkahelyi légkör, közös programok
- Vidékről akár 2 naponta bejárással is tudsz dolgozni
- Visszajáró, igényes, fizetőképes megrendelők
- Biztos megélhetés, útiköltség térítés, természetbeni juttatások
- Vidékieknek albérlet támogatás (akár 1-2 éjszakára is),
- Szállás megoldásában is segítünk.

Rád van szükségünk , amennyiben:
- Nehéz alkatokat (nehéz megrendelőket) is kihívásnak tekinted
- Van tapasztalatod blézer, zakó, nadrág, ing-blúz, ruha (alkalmi is) alakításában (szabás-varrásában)
- Lelkiismeretes, türelmes és kitartó vagy
- Képes vagy hagyományos, és új szabósági technológiákkal, speciális gépekkel, segédanyagokkal, munkamódszerekkel dolgozni, vagy akarsz fejlődni, és elsajátítani mindezt.
- Vállalkozói múlttal előnyben!

Elvárásaink:
- Legalább 5 év gyakorlat méretre alakításokban
- Szépérzék, igényesség, alaposság, precizitás
- Rutinos, hatékony munkavégzés
- Ügyfélközpontú gondolkodás - mindig a megrendelőnek van igaza

Jelentkezés postán vagy e-mailen arcképes önéletrajzzal, kísérő (motivációs) levéllel.
Személyes jelentkezés esetén kézzel írt önéletrajz is megfelel.

E-mail cím:
Forrai Péter - 30-944 9944
Ruhaklinika - Szabóság
H-1072 Akácfa u. 41.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 66103546