2 db
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: Dental Palace

3-2 székes , Óbuda frekventált részén lévő fogászati magánrendelő recepciós/irodai munkára kolléganőt keres Fix munkarendben, hétfőtől-péntekig.
Aki keresünk jó kommunikációs készséggel rendelkezik, rugalmas,ápolt megjelenésű, angolul beszél, egyszerű levelezést le tud bonyolítani. Fogászati ismeretekkel rendelkezők előnyben, (egészségügyi ismeretek is megfelelőek, )ha nincs ismeret mindenképp tanulni akarás szükséges.
Kínálunk fix előre meghatározott 6 órás munkarendet, ennek megfelelő versenyképes fizetést, fiatalos családias légkörű , sokrétű munkát .
Kizárólag fényképes önéletrajzokat várunk az info@dentalpalace.hu címre.
Feladás dátuma: július 9. 17:39.

Kapcsolatfelvétel