Oktatási ügyintéző esti iskolába - Békásmegyer

Bruttó bér:

110 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Oktatásszervező

Szerda és péntek délután 14:30-18:30-ig részmunkaidős munkalehetőség esti gimnáziumban Békásmegyeren. Ha precízen adminisztrálsz és bírod a terhelést, az Office programokat jól kezeled (készség szinten), bátran kommunikálsz az ügyfelekkel és szívesen dolgoznál pörgős kis csapatunkban, akkor jelentkezz magániskolánkba! Nem iskolatitkárt, hanem érdemi ügyintézőt keresünk, aki képes gyorsan megtanulni folyamatainkat. Munkaviszonyban heti 2 délután (mindösszesen 8 óra munkaidő), 25 év alattiak és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk. Kezdés akár azonnal.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145208005

Kapcsolatfelvétel

Utoljára aktív: 1 órája