Kiemelt! Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Ápoló

Részmunkaidos apolöt keresünk, aki tapasztalt az idosek gondozasaban, olyan személy formajaban, aki szivesen csatlakozik a mi gondozoi csapatunkhoz, hogy megfelelo életkörülményeket biztosítsunk szüleim szamara Budán II. kerület.
Jelentkezni e-mailben a csorgo@icloud.com cimen önéletrajzzal lehet melynek tartalnaznia kell egy rövid leirast korabbi munka tapasztokrol és személyi leirast.
Köszönöm! kb hetente 3-4 nap 8-18:30ig.
Feladás dátuma: július 20. 20:03.

Kapcsolatfelvétel